КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Колекції садових меблів, парасольок та аксесуарів, які представляє компанія «Teakhill Patio Center», різноманітні за стилем, ще й відрізняється матеріалами, з яких виготовлені меблі. Усі без винятку матеріали підбираються та обробляються таким чином, щоб готовим виробом, можна було користуватися просто неба цілий рік, незважаючи на пору року та атмосферні опади.
ПОДИВИТИСЯ ВИРОБНИКІВ

Декілька фактів про нас

  • На ринку понад 10 років
  • Ексклюзивний дистриб'ютор європейських виробників садових меблів та парасольок
  • Найбільший і різноманітний склад садових меблів, аксесуарів європейських брендів в Україна
  • Гарантійне та сервісне обслуговування
    всіх виробів

Компанія «TEAKHILL» - є офіційним представником одного з найбільш відомих світових брендів, у галузі меблів преміум класу «Gloster» (Велика Британія). Також, ми пропонуємо Вам широкий асортимент елітних садових меблів від інших провідних Європейських виробників, таких як: Alexander Rose (Велика Британія), Dedon (Німеччина), Point (Іспанія), Barlow Tyrie (Великобританія)

Якість продукції відповідає високим європейським стандартам. Пропоновані меблі створені для використання просто неба цілий рік, так як матеріал, з якого вони виготовленні, є стійким до високих перепадів температур та різних атмосферних явищ. Саме тому, дані меблі з задоволенням використовують в облаштуванні своїх інтер'єрів ресторани, готелі, фітнес - центри, SPA-комплекси та бази відпочинку, яхт-клуби та гольф - клуби.

Матеріали

Основними матеріалами у виробництві меблів від компанії TeakHill є тикове дерево - дуже міцна деревина з високим вмістом масел, каучукове волокно Hularo, сітка Sling з поліестерового волокна tekxtilene, спеціально оброблена нержавіюча сталь та алюміній, а також акрилові тканини. Для тентів, матраців та декоративних подушок - використовується наповнення «Dakron», яке не вбирає вологу.

Вгору