КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Alexander Rose

Заснована в 1994 році компанія «Alexander Rose Garden Furniture» завоювала визнання в Англії та Європі за якість та дизайн своїх садових меблів.

Ви можете вибирати між традиційними і сучасними садовими меблями, але вам не доведеться хвилюватися за її якість - всі садові меблі Alexander Rose розроблені і вироблені відповідно до суворих стандартів Англії. Англійська садова меблі Alexander Rose зручна у використанні в будь-який час року, відрізняється високою якістю та довговічністю.

Alexander Rose завоював репутацію, слухаючи своїх клієнтів, поділяючи їх ентузіазм і використовуючи пристрасть до своєї справи, досвід у дизайні та виробництві якісних садових меблів.

Основна мета компанії Alexander Rose - надати клієнтам меблі найвищої якості, про що свідчить гарантійний термін до десяти років, а також величезний досвід використання меблів у різних куточках світу.

«Комфорт клієнта – це наш бізнес. Тому, яке б рішення для облаштування саду, тераси чи ресторану, Ви не шукали якщо, у нас є ідеальне рішення для того, щоб ви відчули себе як удома у своєму саду»

Каталоги
Коллекции
Вгору