КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Металевими меблями є і повністю металеві, і у яких тільки каркас виконаний з будь-якого сплаву. Садові меблі з металу мають ряд вагомих переваг, за що й користуються заслуженою популярністю.

Матеріали вуличних меблів у нашій компанії - нержавіюча сталь, залізо, алюміній, з особливими захисними покриттями та технологіями обробки. Дизайн та виробництво моделей – від таких іменитих брендів, як Gloster, Dedon (найпопулярніші колекції).

Metal

Переваги садових металевих меблів

  • Метал із спеціальним захисним покриттям не боїться агресивних вуличних умов: опадів, сонця, вітру. Металеві садові меблі можна навіть залишити зимувати на вулиці.
  • За міцністю та довговічністю їй немає рівних.
  • Метал створює завжди актуальні дизайнерські рішення.
  • Такі меблі чудово підходить до сучасних інтер'єрних та екстер'єрних стилів, особливо до хай-теку.

Особливості виробництва наших меблів

Бренди, з якими ми працюємо, застосовують обробку меблів за сучасними технологіями: хромують, особливим чином обпалюють, використовують електронну шліфування. Завдяки цьому вуличні меблі стають особливо стійкими до корозії та температурних перепадів, підвищується удароміцність. Меблі не боїться сильного вітру, дощу, граду, тому ви спокійно може залишати її на ділянці, навіть надовго їдучи.

Вуличні меблі з нержавіючої сталі

Для виготовлення садових меблів визнаних брендів у нашому каталозі використовують нержавіючу сталь 304-ї марки - вона відповідають галузевому стандарту для зовнішніх меблів. Можливі два варіанти полірування: типове та електрополірування.

При стандартному поліруванні на виході - гладка, міцна поверхня, тактильно приємна, візуально естетична, легка в очищенні.

Меблі з нержавіючої сталі з електрополіровкою піддаються одночасному впливу кислотного складу та електричного струму. При цій обробці з верхнього шару металу видаляється залізо, але зберігається хром. У результаті поверхня набуває особливого блиску без втрати корозійної стійкості.

У несприятливих для нержавіючої сталі умовах, наприклад, у солоному приморському повітрі, поверхні меблів можуть трохи втратити колір. Це питання вирішує регулярне чищення.

Алюмінієві меблі

Алюміній – стійкий до іржі, дуже легкий метал і завдяки цьому знайшов широке застосування у виробництві меблів та конструкцій для вулиці. Виробники наших меблів електростатичним методом наносять на алюмінієві деталі порошкове покриття, що фарбує. Воно повністю покриває метал, дуже стійке до подряпин, зручно у догляді, не боїться води та іржі.

Підібрати та купити вуличні меблі, Вам допоможе один з наших уважних менеджерів
manager
ПРОСТО ДЗВОНІТЬ
(067) 551 46 45

Вгору