КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Різні види дуба – традиційний матеріал для вуличних меблів. Предмети обстановки з цього дерева з унікальними властивостями - незаперечна ознака достатку, втілення шляхетності та чудового смаку. У нашому каталозі ви знайдете преміальні садові меблі з американського дуба бренду Alexander Rose.

Південноамериканський дуб

Властивості південноамериканського дуба

Це листяне дерево велично росте на теренах лісів південно-східної Болівії. Для виробництва меблів беруть дерева віком 80-100 років.

Деревина південноамериканського дуба має ніжний, світло-жовтий відтінок, природну гладкість та блиск, дуже щільну текстуру. Матеріал чудово піддається механічній обробці, склеюванню, різьбленні. За властивостями гість з далекої Південної Америки близький до дерева:

  • висока міцність;
  • велика довговічність;
  • чудові естетичні якості;
  • екологічність;
  • універсальність як меблевий матеріал.
Меблі з південноамериканського дуба при правильному догляді радуватимуть своїх господарів десятиліттями. Якщо її обробляти лише спеціальними захисними засобами, з роками вона набуває природного, благородного сріблястого відтінку. Цю "патину" іноді спеціально імітують на нових виробах.

Садові меблі з дуба

Південноамериканський дуб

Найчастіше американський дуб фахівці піддають мінімальній зовнішній обробці: наносять захисні просочення. Так унікальна краса кожного виробу з натурального дерева проявляється найяскравіше, а природні властивості матеріалу не страждають.

Догляд за такими меблями нескладний: зрідка протирати м'якою вологою ганчірочкою, пару разів на рік змивати забруднення губкою з мильною водою і підсушувати тканиною, що добре вбирає. У міру використання повторювати обробку захисними складами.

Що ж до споживчих якостей, то вони просто чудові: невеликий столик легко витримає закуски та напої на велику компанію і навіть урочисту промову іменинника зі столом як подіум.

Цьому дубу не страшні періодичні дощі та палючий сонце, хоча будь-які дерев'яні меблі не варто залишати на забаганку природи надовго. Як мінімум, наприкінці літнього сезону слід визначити її на зимове зберігання.

Практичні, презентабельні, невибагливі меблі з південноамериканського дуба не просто прикрасять вашу ділянку або літній будинок, а стане улюбленим місцем задушевного відпочинку, неквапливого дружнього та сімейного спілкування – заслуженого комфорту для успішних людей.

Підібрати та купити вуличні меблі, Вам допоможе один з наших уважних менеджерів
manager
ПРОСТО ДЗВОНІТЬ
(067) 551 46 45

Вгору