КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Враження від саду або ділянки біля заміського будинку складається з багатьох дрібних деталей. І найчастіше буває так, що все виглядає чудово і на своїх місцях, проте чогось не вистачає. А не вистачає затишного куточка, невеликого простору, де можна проводити час із рідними та друзями, насолоджуючись моментом. І головна складова цього простору - гарні садові меблі з дерева тика.

split-raw-table-&-teak-logs-overhead.jpg

Природний захист

Деревина тика - ідеальний вибір для якісних та зручних предметів вуличних меблів. Справа не тільки в приємній фактурі та відтінках кольорів, завдяки яким тикові стільці та лавки виглядають чудовим доповненням до садової обстановки. Справа в тому, що тік - дерево незвичайне. Масив тикової деревини насичений природними маслами та смолами. Ці речовини, залишаючись у дереві і після його обробки, і після виготовлення меблів, служать природним консервантом, захищаючи садові столи, лавки, стільці, шезлонги від природних факторів, що ушкоджують.

Надійність на десятиліття

Тикових садових меблів не страшні прямі сонячні промені, висока температура і навіть зимові морози. Не боїться тик і вологи: дощів, туманів, снігу, що тане, або граду. Понад те, що захищає дію природних масел тикової деревини триває непросто роками, а десятиліттями. Меблі з тику можуть стояти у вашому саду 50-70 років, і навіть довше, продовжуючи радувати око і залишаючись такою ж зручною. Не в останню чергу це обумовлено і найвищою міцністю - не дарма на територіях природного зростання місцеві жителі називали тик залізним або кам'яним деревом.

Ще одна важлива властивість натуральних смол і олій - вони зовсім неїстівні для всіляких комах, жучків-древоточців та інших ворогів садових меблів. Через насиченість деревини смолами та її високу міцність тикові меблі і через 50 років залишаться зовсім не зворушеними шкідниками.

Простота догляду

Один з клопоту для власників садових меблів - регулярний догляд за дерев'яними стільцями та кріслами. Тикових меблів у цьому плані немає рівних - вони не потребують догляду взагалі. Не потрібно ніякого захисного просочення - воно є в тиковому дереві від природи. Немає необхідності в регулярному поліруванні та відновленні гладкості - тик практично не старіє і не коробиться. Все, що потрібно садових меблів з тику - банальне протирання від вуличного пилу, щоб прекрасна деревина продовжувала виглядати чудово.

Шляхетні відтінки

Замовляючи меблі для саду, ви можете зберегти природний ніжний колір деревини. У такому разі поверхня дерева буде покрита спеціальним складом для захисту від вицвітання. Однак багато хто віддає перевагу ефекту "срібного дерева": з роками під впливом сонця поверхня тикової деревини набуває благородного сріблястого або попелястого відтінку.

Розкіш на віки

square-&-maze-dining-set.jpg

Історія використання цього екзотичного дерева починається в XIX столітті, коли голландські купці почали привозити до Європи дивовижну з краси та міцності деревину з Індонезії. Завдяки своїм властивостям тик відразу завоював популярність як матеріал для прекрасних садових меблів у найкращих будинках Франції, Великобританії, Іспанії. Тикова деревина не втрачає своїх позицій і сьогодні. Більше того, вона знайшла й багато інших застосувань. Палуби та інше дерев'яне оздоблення більшості розкішних яхт вже понад сто років виготовляються саме з тику. До речі, штурвал легендарного крейсера "Аврора" теж зроблений з дерева тика - і він досі чудово виглядає, що багато говорить про якість цього матеріалу.

Підібрати та купити вуличні меблі, Вам допоможе один з наших уважних менеджерів
manager
ПРОСТО ДЗВОНІТЬ
(067) 551 46 45

Вгору