КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Матеріал плетіння

Відпочинок на дачі або в саду біля заміського будинку вимагає зручних і надійних садових меблів. Давно залишився в минулому звичай вивозити на дачу старі табуретки та продавлені дивани – сучасна людина потребує комфорту та краси. Один з найцікавіших варіантів - плетені садові меблі зі штучного волокна.

Максимальна стійкість

З якого боку не подивися - меблі штучного плетіння повністю складаються з переваг і не мають недоліків. Вона напрочуд міцна, витримує серйозні фізичні навантаження і при цьому практично невагома. Перенести від сонця в тінь великий плетений шезлонг не складе труднощів навіть тендітній дівчині. Крім того, плетені меблі абсолютно байдужі до природних впливів: яскравих сонячних променів, сорокаградусної спеки, високої вологості, тропічних злив, граду і т.п.

Меблі для людей

Матеріал плетіння стійкий і до антропогенних факторів, що дуже важливо у літньому відпочинку. Плетених дачних меблів ніпочем всілякі захисні креми і лосьйони, креми для засмаги, випадково пролилися напої і їжа, що впала. Достатньо змити забруднення звичайною водою, і ваш плетений стілець або шезлонг знову виглядають як нові. Ці меблі не боїться навіть дітей з їхніми літніми іграми, паличками та дикими стрибками.

Природа плюс наука

Матеріал плетіння

Така міцність й комфорт використання досягаються за рахунок використання під час плетіння унікального волокна. Штучним його можна назвати дуже умовно. Насправді це з'єднання синтетичного матеріалу високої щільності та повністю натурального каучуку. Крім того, виробники використовують безпечні барвники та зміцнюючі добавки, склад яких тримають у секреті як комерційне ноу-хау.

Виготовлення волокна

Процес виробництва такого волокна досить складний і потребує сучасного обладнання та висококваліфікованих спеціалістів. Гранульований поліетилен вищої якості та очищений природний каучук (виготовляється з соку тропічної гевеї) змішуються у своєрідному плавильному котлі, де при температурі майже 200 градусів за Цельсієм сплавляються в єдину однорідну масу з новими унікальними властивостями. Після додавання секретних інгредієнтів маса надходить в екструзійну установку, де видавлюється через отвори та охолоджується.

Якість під контролем

Отримані на фабриці волокна на вигляд нагадують ротанг, відрізняючись від нього на краще міцністю і різноманітністю забарвлень, а також довговічністю. Кожна партія волокна, змотана в котушки, піддається жорсткому контролю якості. У разі виявлення навіть невеликого дефекту одружується вся багатометрова котушка. Тільки після цього волокно найвищої якості вирушає на виробництво плетених крісел, шезлонгів та лав.

Визнаним лідером у сфері виробництва плетених садових меблів вважається компанія Gloster Furniture. Плетіння типу outdoor wicker використовується для виготовлення найкращих стільців, шезлонгів та крісел. Штучне волокно має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й приємно на дотик. Міцність та стійкість до навантажень забезпечується як властивостями самого волокна, так і патентованою схемою плетіння. Рама із алюмінієвого сплаву також витримує серйозні навантаження, крім того, знижує загальну вагу меблів.

Підібрати та купити вуличні меблі, Вам допоможе один з наших уважних менеджерів
manager
ПРОСТО ДЗВОНІТЬ
(067) 551 46 45

Вгору