КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Old England

Наш асортимент Old England ідеально підходить для тих, хто шукає садові меблі в традиційному стилі, з легким сучасним відтінком, щоб зробити їх актуальними та унікальними. Всі вироби цієї серії виготовлені з надзвичайно універсальної та довговічної деревини акації.

Всі меблі в асортименті пофарбовані поліуретановою фарбою для зовнішніх робіт. Всі вироби мають матовий і злегка текстурований вигляд, який пройшов ретельний і продуманий процес, щоб досягти бажаного вигляду. Спочатку ми вирівнюємо деревину (що є стандартною практикою для всіх наших лінійок деревини), потім навмисно шліфуємо поверхню кожного окремого виробу дротяною щіткою, щоб отримати фірмову "понівечену" текстуру, і, нарешті, наносимо фарбу. Це справжній приклад якісної майстерності в поєднанні з якісними матеріалами - Виграш, виграш!

Незалежно від того, чи відпочиваєте ви на елегантній лавці Turnberry, чи їсте піцу за прямокутним столом, ви можете бути спокійні, знаючи, що колекція Old England на 100% сертифікована за стандартом FSC® та має відповідальне джерело походження. Лісова опікунська рада - це незалежна неприбуткова організація, яка гарантує, що ліси, з яких походить деревина, відповідають соціальним, економічним та екологічним потребам теперішніх та майбутніх поколінь.

Old England
Вгору