КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Glatz

GLATZ AG - швейцарська сімейна компанія зі 120-річною історією, що охоплює чотири покоління, і є одним із провідних виробників парасольок у Європі та в усьому світі.  Увага компанії зосереджена на створенні кращих рішень захисту від сонця, що поєднує максимальну функціональність, складний дизайн, швейцарську якість і технічні нововведення. GLATZ розробляє парасольки для захисту від сонця для приватних будинків та садів, а також вуличні концепції для ресторанів та готелів. «Тримаючи руку на пульсі», GLATZ йде в ногу з часом іноді навіть випереджаючи його! Вже сьогодні дизайнери компанії розробляють ідеї для завтрашнього дня. Коли справа доходить до розробки, виробництва, консультацій та обслуговування – компанія GLATZ вкладає в роботу своє серце, душу та робить своїх клієнтів та їх побажання пріоритетом!

Розробка продуктів завжди вірна принципу «Форма слідує за функцією»: використання диктує дизайн. Тому парасольки компанії GLATZ забезпечують оптимальний захист від сонця і легко адаптуються до положення сонця, що змінюється, що залежить від часу доби і місця розташування. Парасолі GLATZ легкі, надійні та прості в експлуатації. Завдяки вибраним матеріалам вони можуть витримувати найнесприятливіші вітрові навантаження та погодні умови. Продукти компанії GLATZ забезпечують захист від ультрафіолетових променів відповідно до австралійських стандартів UPF 50+ та виготовлені з легких та непромокальних матеріалів.

Форма та естетика у поєднанні з індивідуальністю – ось що означає дизайн GLATZ. Клієнт компанії сам вирішує, як виглядатиме його садова парасолька! На додаток до індивідуального виробництва, компанія GLATZ пропонує широкий спектр дизайнерських моделей, які є стандартними або великими, круглими або квадратними і виготовлені з різних матеріалів. 

 «Зроблено в GLATZ» означає увагу до деталей та тривалий термін служби. Високоякісні матеріали та технології виробництва відповідно до міжнародних стандартів та у поєднанні з постійним контролем якості у виробництві сонцезахисних парасольок гарантують кращу швейцарську якість продуктів Компанії GLATZ AG.

Каталоги
Вгору