КАТАЛОГ
x
МЕНЮ

Barlow Tyrie

Британська Компанія Barlow Tyrie, відома в усьому світі тому, що вже майже 100 років створює розкішні вуличні меблі, що вражає клієнтів своєю якістю та стилем. Міжнародна репутація Barlow Tyrie заснована, зокрема, на чудовому дизайні продукції. У той же час одним і головним завданням у виробництві меблів компанією Barlow Tyrie є безкомпромісне прагнення до якості в матеріалах та деталях.

Протягом багатьох років компанія Barlow Tyrie, постійно розширювала асортимент своєї продукції, і сьогодні, в каталозі компанії, можна знайти меблі сучасного і традиційного дизайну, класичні садові меблі з дерева тика, плетені і виконані з металу з особливим порошковим покриттям. Розробкою нових колекцій меблів, займається група професійних дизайнерів стилістів та конструкторів. У своїх роботах вони поєднують суворий англійський стиль, традиції та досвід талановитих майстрів минулих років.

Будучи одним із найстаріших у світі виробників вуличних меблів з тику, компанія Barlow Tyrie використовує деревину дерева тика (Tectona Grandis), вирощену на власних плантаціях в Індонезії, де використовуються відповідальні методи ведення лісового господарства.

Особливої уваги в Компанії Barlow Tyrie, заслуговує на відмінне обслуговування клієнтів, від отримання заявки до післяпродажного сервісу, на кожному етапі робота ведеться індивідуально, що дозволило компанії вибудувати прекрасні взаємини з постійними клієнтами. Використовуючи продукцію компанії Barlow Tyrie, протягом усього терміну експлуатації меблів, ви можете бути впевнені, що будь-яке питання, пов'язане з використанням продукції компанії, буде вирішене в найкоротший термін. 

Стрімке зростання популярності компанії Barlow Tyrie, зумовлене знаннями та досвідом у виробництві вуличних меблів та аксесуарів для саду. Щоб запропонувати продукцію, виготовлену за найвищими стандартами, компанія Barlow Tyrie використовує лише найкращі матеріали, які тестуються та схвалюються відповідно до суворих британських стандартів безпеки та міцності. Асортимент меблів та аксесуарів компанії включає безліч предметів, які отримали міжнародні нагороди за дизайн і функціональність.

Каталоги
Коллекции
Вгору